




Автоматична високошвидкісна сушарка для рук 2000 Вт RAPID PW702 POWER високоефективна сатинова рукосушка в туалет
Автоматична високошвидкісна сушарка для рук 2000 Вт RAPID PW702 POWER - виготовлена з ударостійкого ABS-пластика.
Електрична ультрашвидкісна експрес сушарка з автоматичним включенням і вимиканням.
При виборі електросушарки, необхідно враховувати багато факторів і характеристики.
Розповімо про переваги ультрашвидкісної сушарки для рук RAPID ТМ "Power" PW702.
Даний вид сушарок ще має відмінну назву "hands in". При використанні приладу, мокрі руки необхідно помістити всередину сушарки. В цей час спрацьовує безконтактний сенсорний датчик і здійснюється автоматична подача потоків повітря, які здувають краплі води вниз. У свою чергу, внизу міститься контейнер, куди і потрапляє здута потоками повітря вода. Контейнер необхідно періодично очищати для стабільної роботи сушарки. Даний тип пристрою практично зводить до мінімуму розбризкування в кімнаті.
Незалежно від того сушимо ми руки чи ні, прилад відключиться через 30 секунд, так як виробник подбав про автоматичне відключення при бездіяльності, що допомагає уникати перегріву.
Варто підкреслити, що безконтактна техніка висушування рук є найкращою для громадських місць, так як дотримується максимальна гігієна.
Також зазначаємо, що при швидкості повітряного потоку 90 м / с (324 км / ч) руки не пересушуються, а для більш комфортного процесу сушіння, присутній режим підігріву повітря. Температура повітря становить 25-40 ºC.
При роботі пристрій з приміщення, де знаходиться, проганяє повітря, який може містити різні бактерії. За антибактеріальну обробку в сушарці відповідають два змінних HEPA ФІЛЬТРА (розташовуються по обидва її боки). Для досягнення максимальної гігієни і санітарії, фільтра рекомендується постійно міняти раз на рік.
При виборі сушарки, необхідно звертати увагу не тільки на потужність двигуна, а й на потужність нагрівальних елементів. Сушарка Rapid Power має загальну потужність 2000 Вт, яка дозволяє висушити руки за 5-10 секунд. Є два режими перемикання швидкостей: класичний (1500 Вт) і турбо режим (2000 Вт). Якщо Вам в пріоритеті економія електроенергії, тоді можна використовувати перший режим, але потрібно мати на увазі, що при цьому сушка рук займе трохи більше часу.
Виробники сушарок виготовляють їх з металу (переважно з нержавіючої сталі) і пластика. Сушка Rapid Power 702 зроблена з міцного, ударостойкого АБС-пластика і має захист від бризг, що летять в будь-яких напрямках.
Високопродуктивні сушарки з потужним двигуном дозволяють дуже швидко висушити руки. Разом з тим, вони мають підвищений шумовий рівень. Хоча даний показник не настільки суттєвий, якщо купувати сушилку в громадський туалет.
Доповнює переваги даного товару його компактні розміри (56,6 x 29,6 x 16,4см) і вага 7 кг, що дозволяє значно економити простір в приміщенні.
Якщо Вам необхідно придбати економічну електросушарку, яка може зробити процес досягнення сухих рук комфортним і гігієнічним, рекомендуємо звернути увагу на модель RAPID ТМ "Power" PW702. У нашому інтернет-магазині рукосушки представлені в білому, чорному, сатиновому кольорах за найкращою ціною в Україні.
Відеоогляд ультрашвидкісної турбо сушарки RAPID PW702 POWER
Знайдеться все і навіть більше
Інтернет магазин з великим асортиментом техніки
Прогрес крокує вперед навіть у таких дрібницях, як забезпечення чистоти офісу та будинку. Широкий вибір товарів для дому, побутової хімії, професійної хімії робить можливим проводити прибирання без проблем. І вже можна здивуватись, як же всі жили раніше без усіх цих засобів.

Для створення гігієнічної чистоти санвузла у вашому офісі достатньо придбати санітарно-гігієнічне обладнання:
- електросушарка для рук (дозволить заощадити кошти на рушниках);
- диспенсери для паперових рушників;
- диспенсери для туалетного паперу;
- дозатори для рідкого мила та піни;
- диспенсери для гігієнічних накладок на унітаз.





у нашому магазині

Замовлення на сайті або по телефону
Приймаємо заявки від клієнта через сайт та у телефонному режимі
Уточнення деталей
Консультуємо, якщо потрібно, погоджуємо всі деталі на замовлення
Доставка товару до клієнта
Швидко доставляємо вам товар без передоплат| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 7 кг |
| Висота | 56.6 см |
| Ширина | 16.4 см |
| Довжина | 29.6 см |
| Основні | |
| Виробник | Power |
| Тип управління | Сенсорне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Рівень шуму | 68 дБ |
| Форма | Прямокутна |
| Потужність | 2000 Вт |
| Поверхня | Матова |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Швидкість повітряного потоку | 324 км/год |
| Час сушіння | 10 сек |
| Температура потоку повітря | 40 град. |
| Особливості | Захист від перегріву, Антибактеріальний фільтр |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Автоматична високошвидкісна сушарка для рук 2 кВт RAPID PW702 POWER високоефективна сатинова рукосушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 19 085 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PW702 satin
Автоматична високошвидкісна експрес сушарка для рук RAPID PW702 високоефективна сатинова рукосушка
19 085 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка





