



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дренажно-фекальний насос для каналізації
ДВА НІЖУ — 1 НІЖ ЗАФІКСОВАНИЙ У КОРПУСІ,
2 НІЖ РУХОМИЙ
Ножі нержавійка
КОРПУС НЕРЖАВІЙКА
вихідний патрубок 50мм
ФОТО — ОРИГІНАЛ.
ГАРАНТІЯ 12місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rona |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 35 мм |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Чавун |
| Ріжуча насадка | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
- Ціна: 2 700 ₴
