




Обприскувач електричний акумуляторний 16 л NOWA OP 1516m
Акумуляторний обприскувач NOWA OP 1516m — чудово підійде для оброблення рослин гербіцидами та іншими хімікатами на великих територіях, садах, клумбах. Вбудований насос (помпа) обприскувача отримує живлення від 8 А·год акумулятора. Завдяки ергономічному дизайну ранцевому способу перенесення забезпечується комфортна робота, а міцний пластик гарантує довговічність пристрою. З технічних характеристик треба виділити об'ємний бак, місткістю 16 літрів і потужною акумуляторною батареєю, якої буде досить до 5 годин роботи. Компактність і невеликі габарити обприскувача додадуть зручності в роботі та зберіганні. Ранцевий акумуляторний обприскувач NOWA OP 1516m буде ідеальним рішенням для новачків і досвідчених садівників, а найкраща ціна від інтернет-магазину Бензопила. зробить вашу покупку ще приємнішою.

Обприскувач NOWA OP 1516m обладнаний 12 В акумулятором ємністю 8 А·год, що дає змогу працювати до 300 хв на одному заряді.
Телескопічна штанга, виготовлена з нержавіючої сталі, може змінювати свою довжину від 60 до 110 см.
До комплекту входять 4 різні насадки, які підходять для всіх типів робіт.
Обприскувач обладнаний автоматичною помпою, яка самостійно вмикається після натискання кнопки на телескопічній штанзі.
На корпусі обприскувача є вольтметр з індикаторами розряду батареї, що дає змогу контролювати рівень заряду під час роботи або перед роботою.

- мала вага та компактні розміри
- висока ємність батареї
- контроль заряджання акумулятора вольтметром
- ергономічний дизайн
- простота в роботі
- 4 розпилювальні сопла
- ємний акумулятор.

- Спосіб транспортування обприскувача: Ранцевий (за спиною)
- Максимальна температура рідини, що розпорошується: 35 град.
- Виробник: Nowa
- Загальна вага: 5.5 кг
- Дальність/радіус обприскування: 3 м
- Регулювання струменя розпилення: Так
- Джерело живлення: Акумуляторний
- Об'єм бака: 16 л
- Тип обприскувача: Акумуляторний (електричний)
- Довжина розпилювальної трубки: 110 см
- Довжина шланга: 100 см
- Максимальний тиск: 5 барів
- Напруга: 12 В
- Місткість акумулятора: 8 Аг
- Тривалість автономної роботи: 5 год.

- обприскувач NOWA OP 1516m
- зарядний пристрій
- знімні розпилювальні сопла (4 шт.)
- ремінь
- акумулятор
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOWA |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 3 м |
| Об'єм бака | 16 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 100 см |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Максимальна температура рідини, що розпилюється | 35 град. |
| Регулювання струменя розпилення | Так |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики ручного обприскувача | |
| Максимальний тиск | 5 бар |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 5 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 580 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: NOWA OP 1516m
Обприскувач електричний акумуляторний 16 л NOWA OP 1516m ранцевий для саду, городу, дерев
1 760 ₴
1 580 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка





