




Занурювальний дренажний насос Expert Pump QDX 1.1 кВт для зливної ями будинку
Насос дренажний EXPERT QDX 1.1 - це насос потужністю 1.1 кВт, призначений для перекачування чистої та каламутної води, а також води з незначною кількістю зважених у воді частинок. Температура рідини не повинна перевищувати 35 С. Основними перевагами насоса є простота та надійність конструкції, а також покращене сальникове ущільнення.
Насос складається з двох основних вузлів - електродвигуна та відцентрового насоса. У нижній частині насоса розташовані отвори, що всмоктують. Корпус насоса та робоче колесо виконані з матеріалу, що має високі механічні властивості.

- Виробник: Expert Pump
- Вид насоса: Каналізаційний
- Спосіб встановлення насоса: Занурювальний
- Потужність: 1.1 кВт
- Напруга мережі: 220~240 В
- Частота: 50 Гц
- Діаметр зливу води: 1 дюйма (25 мм)
- Максимальний тиск: 15 м
- Максимальна глибина занурення: 5 м
- Максимальна продуктивність: 9 м3/год (150 л/хв)
- Гарантійний термін: 12 міс.

- Корпус насоса із чавуну
- Двигун однофазний, асинхронний з вбудованим тепловим захистом
- Охолодження двигуна рідиною, що перекачується.
- Подвійне ущільнення із керамографіту
- Просте підключення.

Мідь твердіша за алюміній, тому має меншу плинність і її контакти надійніші. Крім того, цей метал добре піддається обробці, легко паяється та зварюється, а також практично не окислюється. Точніше окислюється, але дуже повільно.

Крильчатка – один з основних робочих органів насоса. Відкрите робоче колесо є диском і лопаті, що знаходяться на його поверхні. Лопатей найчастіше буває чотири чи шість. Даний вид крильчатки застосовують для перекачування забрудненої рідини з маслянистими або жорсткими включеннями, при низькому натиску. За такої конструкції колеса зручно очищати його канали. Однак він має високий рівень зносостійкості і легко очищається від різних засмічень.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Expert |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 9 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна кількість пусків в годину | 20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 860 ₴
- Немає в наявності
- Код: Expert Pump QDX 1.1 б/п
Занурювальний дренажний насос для брудної води Expert Pump QDX 1.1 кВт для зливної ями будинку
1 860 ₴
- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка

