





Дана сушарка для рук має ряд переваг для комфортного, швидкого і безпечного сушіння рук.
Вона миттєво висушить Ваші руки за 5-10 секунд, оскільки володіє потужним двигуном зі швидкістю потоку повітря 100 м/с. Завдяки вбудованому змінному Hepa-фільтру, повітря проганяется без вірусів і бактерій. Фільтр рекомендується міняти щороку.
Також, вішалка виготовлена з нержавеющай сталі, що говорить про її довговічності.
Корпус виготовлений таким чином, що його важко зняти. Це підвищує антивандальні властивості рукосушителя, особливо у громадських місцях з високою прохідність відвідувачів.
Сушарка для рук Power PW-b має простий, але в теж час стильний, ергономічний, сучасний дизайн.
* Відправка товару здійснюється за умови внесення авансового платежу в розмірі 10% від вартості, хв. 100грн.
Матеріал – Нержавіюча сталь AISI 304 пофарбована чорною фарбою
Технічні характеристики:
Напруга - 220-240 В
Частота - 50/60 Гц
Електроізоляція - Клас І
Габаритні розміри(Д*Ш*В) - 163х245х278 мм
Вага - 3,8 кг
Швидкість повітряного потоку - 100 м/с
Загальна потужність -1350 Вт
Час сушіння - 10-15 сек
Відстань включення - 9-15 см
Рівень шуму - 75 dB
Кабель електроживлення - 0,8 м
Тип включення – автомат
Автоматичне відключення через 50 сек
Рівень захисту – IPX4
Температура повітря на виході - 40 °C
HEPA-фільтр – є в комплекті
Гарантійний термін - 12 місяців
Знайдеться все і навіть більше
Інтернет магазин з великим асортиментом техніки
Прогрес крокує вперед навіть у таких дрібницях, як забезпечення чистоти офісу та будинку. Широкий вибір товарів для дому, побутової хімії, професійної хімії робить можливим проводити прибирання без проблем. І вже можна здивуватись, як же всі жили раніше без усіх цих засобів.

Для створення гігієнічної чистоти санвузла у вашому офісі достатньо придбати санітарно-гігієнічне обладнання:
- електросушарка для рук (дозволить заощадити кошти на рушниках);
- диспенсери для паперових рушників;
- диспенсери для туалетного паперу;
- дозатори для рідкого мила та піни;
- диспенсери для гігієнічних накладок на унітаз.





у нашому магазині

Замовлення на сайті або по телефону
Приймаємо заявки від клієнта через сайт та у телефонному режимі
Уточнення деталей
Консультуємо, якщо потрібно, погоджуємо всі деталі на замовлення
Доставка товару до клієнта
Швидко доставляємо вам товар без передоплат| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Поверхня | Матова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Час сушіння | 10 сек |
| Швидкість повітряного потоку | 360 км/год |
| Ступінь захисту IP | 4 |
| Температура потоку повітря | 40 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність | 1350 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Особливості | Антибактеріальний фільтр, Енергозберігаюча технологія, Антивандальний захист |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.8 кг |
| Ширина | 24.5 см |
| Довжина | 16.3 см |
| Висота | 27.8 см |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Автоматична електро сушарка для рук 1800 Вт POWER PW-203A електрична рукосушилка в туалет |
- Ціна: 10 036 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PW-B
Антивандальна автоматична сушарка для рук 1350 ВТ POWER PW-B рукосушитель електричний чорний нержавійка
10 036 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка





