




Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Заглибний насос фекальний (дережний) 1,1 кВт із подрібнювачем для брудної води, фекалій, зливних ям WQD 10-10»
Побутовий фекальний насос заглибний чавунний 1,1 кВт із подрібнювачем для вигрібних ям, брудної води WQD 10-10-1,1
Чавунний польська насос із подрібнювачем + 10 м гнучкого шланга безплатно! Відсилання накладеним платіжом на день замовлення з оплатим у разі отримання. Гарантія 2 роки!

- ГІБКИЙ ШЛАНГ 10 м
- ПЕРЕХОДНИК 2 ДЮЙМА ДЛЯ СОЕДИНЕННЯ ШЛАНГА 50 мм
- ЕЛЕКТРИЧНИЙ КОБЕЛЬ 6м
- ТУРБІНА ДЛЯ ЗМЕЛЕННЯ ЧАГУННА
— ТЕПІЛОВА ЗАХИСТ
100% ОРІГІНАЛЬНИЙ ПРОДУКТ —-- ПІЛЬСЬКИЙ БРЕНД
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -------------------------------------------------- ----------------------------------------------
Фекальний насос Delta для брудної води з подрібнювачем — найкращий у своєму класі, з реальною потужністю 1,1 кВт.
Максимальна висота підіймання 10 м!
Подивіться на фото, наскільки якісна наша помпа. Нам подобається їх продавати, тому що до цього товару практично немає претензій — тоді й покупець, і ми спокійні.

ОПИС
Польський насос із подрібнювачем WQD 10-10-1,1 - є одним з перших насосів на польському ринку та найбільш надійним із реальною високою потужністю 1,1 кВт.
Остерігайтеся насосів китайських конкурентів, які дають параметри від 2000 до 3000 Вт — якщо ви маєте якесь уявлення про це, очевидно, що це абсурдно та неможливо — тільки двигун із такою потужністю має бути втричі більшим, ніж весь насос.

Ідеально підходить для вигрібних ям, брудної води, викачування фекалій, каналізації, зливної ями вдома, ферм, будівництва, присадибних ділянок. Пристрій має велику потужність і обладнаний чавунною турбіною з лопатями, загостреними на кінцях. Насос повністю заглибний.

Вона ретельно переробляє тверді частинки розміром до 30 мм відповідні під насос, під час обертання неіржавкого вала зі швидкістю 2850 об/хв



Шланг гумовий, армований капроновою ниткою. Витримує тиск до 6 барів.
Застосовується під час перекачування брудною води з допомогою дренажних і фекальних насосів, для подавання води під тиском із різними типами рідин. Завдяки своїй гнучкості зручний для зберігання, перевезення та швидкого застосування.

- Виготовлений із чавуну.
- Напруга: 220 В, 50 Гц (від мережі)
- Максимальна потужність: 1,1 кВт - реальна
- Має ручку для підвішування
- Максимальне подавання 10000 л/год
- Максимальний напір: 10 м
- Вага: приблизно 12 кг
- Діаметр зливу води: 2 дюйми
- Довжина електричного кабелю: 6 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delta |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 10 м |
| Пропускна здатність | 10 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Максимальна глибина занурення | 10 м |
| Якість води | Брудна |
| Максимальна температура робочої рідини | 35 град. |
| Вага | 12 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр перекачуваних частинок | 30 мм |
| Підвищення тиску | Ні |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 2 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Погружной фекальний насос (дренажний) 1,1 кВт з подрібнювачем для брудної води, фекалій, зливних ям WQD 10-10 |
- Ціна: 3 350 ₴
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
Заглибний насос фекальний (дережний) 1,1 кВт із подрібнювачем для брудної води, фекалій, зливних ям WQD 10-10
3 350 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка








