-8%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DP Mono OT TS Atlas - колби, призначені для одностадійної очищення води. Їх можна використовувати як із картриджами SX зі стандартними плоскими прокладками (DOE), так і зі спеціальними картриджами BX зі швидкорознімним з'єднанням і подвійним кільцем ущільнювача. Правильне розташування картриджів SX забезпечується за допомогою системи центрування Filter-Fit.
Технічні характеристики
| Висота | 10" |
| Серія | DP MONO |
| Склянка | прозорий |
| Нарізне під'єднання | 3/4" внутрішня різь |
| Максимальна температура | 45°C |
| Максимальний робочий тиск | 8 барів (116 фунтів/кв. дюйм) |
| Матеріали | армований поліпропілен, ПЕТ |
| Комплектація | колба фільтра, кріплення, ключ |
| Виробник | Atlas (Італія) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atlas |
| Країна виробник | Італія |
| Число ступенів очищення | 1 |
| Максимальний тиск на вході | 8 атм |
| Максимальна температура води на вході | 45 град. |
| Приєднувальний розмір | 3/4" |
| Використання | Для холодної води |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 325 см |
| Ширина | 122 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Діаметр | 107 мм |
| Основні | |
| Тип комплектуючого | Корпус, колба |
| Призначення комплектуючого | Магістральний фільтр, Фільтр під мийку |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
- Ціна: 598 ₴
- Готово до відправки
- Код: Фильтр очистки воды
Фільтр магістральний ATLAS 3/4 колба атлас Filtri для води Італія
650 ₴
598 ₴
- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




