




Верстат електричний для заточування ланцюга бензопили MAX MXCG-01 650W
Електрична стругачка для ланцюга є дуже корисним пристроєм, де використовуються електричні та бензинові пили. Завдяки цьому пристрою тупі різальні ланцюги повертаються до нового життя й будуть використовуватися для багатьох різань.
Стругачка обладнана потужним і ефективним асинхронним двигуном потужністю 650 Вт і 5300 обертів на хвилину. Завдяки цим параметрам ми можемо легко заточити тупі ланцюги навіть із твердих матеріалів.
Плавне регулювання натягу ланцюга та регулювання кута загострення за допомогою точної шкали дають змогу заточувати кожну ланку, що повторюється, без потреби надлишкового натягу. Стругачка обладнана обертовими тисками з регульованим кутом заточування (кут повороту 35 градусів) і обмежувачем глибини шліфування, що дає змогу дуже точно заточувати ланцюг.
Металевий важіль дає змогу легко керувати замком ланцюга, що в поєднанні з чіткою шкалою забезпечує точне заточування та комфортну роботу.
Завдяки використанню спеціального шліфувального кола діаметром 108 мм, його можна використовувати для заточування будь-якого типу ланцюга, використовуваного в бензинових і електричних пилах, незалежно від потужності, кроку ланцюга або виробника пили.
Характеристики:
- Потужність: 650 Вт
- Швидкість обертання: 5300 об/хв
- Діаметр круга: 108 х 3,2 х 22 мм
- Кут регулювання: 35° вправо/ліво
- Регулювання кроку ланцюга
- Регулювання кута заточування
- Регульована глибина заточування
- Автоматичне блокування ланцюга (керується важелем)
Комплект постачання:
- 2 шліфувальні кола
- Інструкція
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 0.65 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 5300 об/хв |
| Кут нахилу | 35 град. |
| Максимальний діаметр диска | 108 мм |
| Кількість швидкостей | 1 шт. |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Додаткові параметри | |
| Товщина диска | 16 мм |
- Ціна: 1 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: MXCG-01
Верстат для заточування ланцюгів бензопили MAX MXCG-01 650W точило для ланцюга бензопили для висихів
1 500 ₴
1 420 ₴
- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка





