




Насос свердловинний шнековий VOLKS pumpe 3 QGD 1.5-90-0.55 кВт 3 дюйма! + Кабель 15м

Насос свердловинний шнековий VOLKS pumpe 3 QGD 1.5-90-0.55 кВт 3 серії QGD призначений для подачі води з свердловин діаметром не менше 3 дюйма (75 мм), глибоких колодязів і інших відкритих водойм. Насоси даної серії також використовуються для створення систем автоматичного водопостачання на дачах, приватних будинках.
Комплектація:
1. Насос
2. Кабель 15м

• Максимальний напір: 90 м
• Продуктивність: 1500 л/годину
• Максимальний робочий тиск: 9 бар
• Корпус насоса: нержавіюча сталь
• Потужність насосу: 550 Вт
• Діаметр вихідного патрубка: 1 дюйм
• Максимальний діаметр: 75 мм (3QGD)
• Довжина електричного кабелю: 15 м
• Напруга мережі: 220 В 50 Гц
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Volks |
| Вид насоса | Свердловинний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 90 м |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 15 м |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний робочий тиск | 9 Бар |
| Максимальна пропускна здатність | 1.5 куб. м/год |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 3 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: Volks 3QGD 1.5-90-0.55
Глубинный насос подачи для воды из скважин и колодца 550 Вт погружной шнековый Volks pumpe
3 850 ₴
3 250 ₴
- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка

