



Ершик для туалетных комнат с любой проходимостью. Ершики с настенным расположением являются лучшим выбором для туалетных комнат в общественных местах, это позволяет снизить затраты труда на поддержание чистоты при частой и регулярной уборке. Ёршики Rixo изготовлены из ударопрочного ABS-пластика, разборная конструкция ершика обеспечивает удобство при его санитарной обработке.
| Призначення | Щітка для унітазу настінна |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття поверхні | Глянець |
| Вид кріплення | Настінне |
| Розмір виробу (ВхШхГ) | 350х120х135 мм |
| Розміри упаковки (ВхШхГ) | 177х140х130 мм |
| Вага виробу без упаковки (нетто) | 0,4 кг |
| Вага виробу в упаковці (брутто) | 0,45 кг |
| Кількість упаковок в ящику, шт. | 36 |
Знайдеться все і навіть більше
Інтернет магазин з великим асортиментом техніки
Прогрес крокує вперед навіть у таких дрібницях, як забезпечення чистоти офісу та будинку. Широкий вибір товарів для дому, побутової хімії, професійної хімії робить можливим проводити прибирання без проблем. І вже можна здивуватись, як же всі жили раніше без усіх цих засобів.

Для створення гігієнічної чистоти санвузла у вашому офісі достатньо придбати санітарно-гігієнічне обладнання:
- електросушарка для рук (дозволить заощадити кошти на рушниках);
- диспенсери для паперових рушників;
- диспенсери для туалетного паперу;
- дозатори для рідкого мила та піни;
- диспенсери для гігієнічних накладок на унітаз.





у нашому магазині

Замовлення на сайті або по телефону
Приймаємо заявки від клієнта через сайт та у телефонному режимі
Уточнення деталей
Консультуємо, якщо потрібно, погоджуємо всі деталі на замовлення
Доставка товару до клієнта
Швидко доставляємо вам товар без передоплат| Основні | |
|---|---|
| Тип ершика | Настінний |
| Наявність кришки | Так |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Ширина підставки | 135 мм |
| Діаметр підставки | 120 мм |
| Загальна висота | 350 мм |
| Вага | 400 г |
| Колір | Білий |
| Виробник | Rixo |
| Країна виробник | Італія |
| Тип призначення | |
| Тип призначення | Щітка йоржик для унітаза настінна Rixo Maggio TB400W для туалетних кімнат Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колекція | Maggio |
| Вага приладу в упаковці (брутто) | 0.45 кг |
- Ціна: 552 ₴
- Немає в наявності
- Код: TB400W
Щітка йорж для унітазу настінна Rixo Maggio TB400W для туалетних кімнат Італія
552 ₴
- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка

