




Мембранний розширювальний бак Imera RV 50 літрів вертикальний для опалення Італія гідроакумулятор на ніжках
Мембраний розширювальний бак IMERA RV об'ємом 50 літрів призначений для компенсації розширення рідини при її нагріванні в системах опалення та гарячого водопостачання. IMERA - італійський бренд, перевірений українськими умовами експлуатації, що вже визначився як надійний. Бак розташовується на ніжках і встановлюється на підлогу, підключаючись до системи.
Враховуючи обсяги вашої системи опалення, важливо вибирати відповідний об'єм розширювального бака. Бак розташований вертикально і має стійку конструкцію завдяки ніжкам.
Конструкція гідроакумулятора

Вибір об'єму гідроаккумулятора розширювального бака безпосередньо залежить від загального об'єму системи. Якщо ви не впевнені, який розширювальний бак IMERA купити, то приблизно можна орієнтуватися на 10% від загального об'єму рідини в системі. Наприклад, якщо в системі 120 літрів води, то знадобиться розширювальний бак IMERA на 12 літрів, якщо 350 літрів - то 35 літрів.
Принцип роботи розширювального бака

Основне призначення гідроакумулятора (мембранного бака для води) — скорочення кількості пусків насосного обладнання. Також застосовується для "зняття" гідроудару з насосної автоматики, запірної арматури. Створює мінімальний запас води в разі вимкнення електрики.
Структурно, резервуар з мембраною IMERA RV об'ємом 50 літрів складається з наступних елементів:
1. Змінної гумової мембрани EPDM.
2. Сталевого бака, залитого порошковою фарбою.
3. Ніпеля для напуску повітря в бак.
4. Притискного фланця із оцинкованої сталі з приєднувальним патрубком.

- Гідроакумулятор IMERA з вбудованою всередині італійською гумовою мембраной SeFa.
- У поєднанні з поверхневим або заглибним насосом створює насосну станцію для подавання води в приватні будинки та дачі, ферми та сади тощо.
- Завдяки тому, що вода контактує тільки з мембраною, унеможливлюється ризик корозії бака та збільшується термін його експлуатації.
- Бак уже накачаний повітрям на заводі до 1,5 Бар.
- Найголовнішою перевагою цього бака є мембрана з гуми ХАРЧОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ.

IMERA є італійською гідрокомпанією, що спеціалізується на виробництві акумуляторів та інших продуктів для систем водопостачання. Заснована вона була 1974 року, тож на сьогодні компанія має досвід і репутацію високоякісного виробника гідроакумуляторів.
Головна мета компанії — безпечне й ефективне водопостачання для будинків, офісів та інших приміщень. У своїй продукції IMERA використовує тільки найкращі матеріали, а також передові технології виробництва.

- Виробник: Imera
- Країна виробник: Італія
- Використовується для насосних станцій, захисту від гідроударів
- Мембрана: EPDM
- Виробник мембрани: SeFa
- Діаметр з'єднання: 3/4 дюйма
- Максимальний робочий тиск: 8 бар
- Попередній тиск: 1,5 бара
- Робоча температура: -10 °С до +99 °C
- Об'єм: 50 л
- Гарантія 12 місяців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Imera |
| Тип гідроакумулятора | З механічним накопичувачем |
| Конструктивне виконання гідроакумулятора | Мембранний |
| Об`єм | 50 л |
| Матеріал корпусу | Вуглецева сталь |
| Товщина стінки бака | 1.5 мм |
| Покриття | Емаль |
| Максимальний робочий тиск | 8 бар |
| Максимальна робоча температура | 99 град. |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Розташування гідроакумулятора | Вертикальне (з ніжками) |
| Колір | Червоний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 410 мм |
| Висота | 717 мм |
| Діаметр приєднувального патрубка | 3/4" |
- Ціна: 2 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: Imera RV 50 Aquasystem
Мембранний розширювальний бак Imera RV 50 літрів Aquasystem вертикальний для опалення Італія гідроакумулятор на ніжках
2 580 ₴
- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка
