




Вібраційний насос із верхнім забором води занурювальної Grass Hopper PG300
Вібраційний насос GRASS HOPPER PG-300 призначений для підйому чистої води з колодязів свердловин з внутрішнім діаметром не менше 100 мм. Також даний вид насосів широко використовуються для перекачування води з відкритих водойм, наприклад, для поливу або інших господарсько-побутових цілей. Популярність вібраційні насоси набули завдяки надійності, невибагливості в роботі, невеликій вазі та універсальності. Відмінними рисами моделі GRASS HOPPER PG-300 є хороша продуктивність (1500 л/год) і велика висота подачі. Потужність двигуна складає 280 Вт, чого цілком вистачає для продуктивної роботи протягом тривалого часу. Насос має надійні гумові ущільнення, що унеможливлюють попадання води всередину.



- гідна потужність двигуна;
- алюмінієвий корпус;
- надійні гумові ущільнення;
- висока якість комплектуючих;
- антикорозійний матеріал;
- надійність у роботі;
- нижній забір води;
- збільшена продуктивність.

- Виробник: Grass Hopper
- Вид насоса: занурювальний
- Тип насоса: вібраційний
- Продуктивність: 1500 л/хв
- Напруга/частота, В/Гц: 220/50
- Потужність, Вт: 280
- Тип рідини: чиста вода
- Продуктивність, л/хв: 25
- Висота подачі, м: 60
- Діаметр патрубка, мм: 20
- Клас захисту: IPX8
- Матеріал виготовлення: алюміній
- Забір води: верхній
- Довжина кабелю, м: 8
- Вага, кг: 3,4
- Гарантія: 12 місяців.
- Насос вібраційний Grass Hopper PG300
- Мотузка
- Мережевий кабель
- Шланг Метеор Дощ 3/4"-18 мм.
- Інструкція
- Картонна упаковка.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид насоса | Вібраційний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 60 м |
| Пропускна здатність | 1.5 куб.м/год |
| Споживана потужність | 280 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Якість води | Чистий |
| Вага | 3.4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX8 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина мережевого шнура | 8 м |
| В комплекті | |
| Долина шланга | 20 м |
- Ціна: 1 340 ₴
- Готово до відправки
- Код: Насос PG300 Метеор 20м
Вібраційний насос з верхнім забором води занурювальної Grass Hopper PG300 для колодязя зі шлангом 20 м
1 440 ₴
1 340 ₴
- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка




