




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Expert Pump QDX 0.55 кВт

Якісно й ефективно!
Насос Expert Pump QDX 0.55 — надійне та якісне рішення для відкачування різних видів води. З його допомогою ви зможете швидко й ефективно осушити басейн, відкачати дощову або стічну воду, подати воду зі колодязя або цистерни, а також здійснити зрошення на вашій ділянці.

Технічні характеристики:
- Модель: QDX 0.55
- Тип двигуна: асинхронний із вбудованим термозахистом
- Потужність: 550 Вт
- Максимальний потік: 6 м3/год
- Максимальна висота підіймання: 12 м
- Наявність поплавцевого вимикача
- Потужність: 1.1 кВт
- Напір: 15 м
- Продуктивність: 150 л/хв
- Діаметр патрубка: 1 дюйм
- Подрібнювача немає, поплавцевий вимикач є
- Гарантія: 12 місяців
-
З насосом Expert Pump QDX 0.55 ви отримуєте надійне обладнання для вашої потреби в перекачуванні та керуванні водою, з підтримкою якісного сервісу та гарантії на довгострокове використання.

Переваги насоса Expert Pump:
- Надійність — ви можете покладатися на його стабільну роботу впродовж довгого часу.
- Перевірена часом якість — насоси Expert Pump уже давно завоювали довіру покупців.
- Просте під'єднання — не вимагає складного встановлення або спеціальних навичок.
- Гарантія на 12 місяців — ваша покупка захищена.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид насоса | Дренажно-фекальний |
| Спосіб установки насоса | Занурювальний |
| Максимальний напір | 15 м |
| Пропускна здатність | 6 куб.м/год |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Підвищення тиску | Так |
| Глибина до дзеркала води | 8 м |
| Якість води | Брудна |
| Мінімальна температура робочої рідини | 5 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 40 град. |
| Діаметр перекачуваних частинок | 5 мм |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість водозабірних точок | 1 |
| Встановлення насоса | Вертикальна |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Довжина мережевого шнура | 7 м |
| Додаткові характеристики | |
| Тип вимикача насоса | Поплавковий |
| Автоматичний контроль рівня робочої середовища | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичний контроль рівня робочого середовища | Так |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 360 ₴
- Немає в наявності
- Код: Expert Pump QDX поплавок
Насос заглибний вертикальний дренажно-фекальний Expert Pump QDX 0.55 кВт для дому та саду з поплавцем
1 360 ₴
- +380 (68) 126-35-36Юлія
- +380 (93) 312-22-82Юлія
- +380 (63) 132-70-30Технічна підтримка
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю




